درباره ما

یکی از نشانه های اساسی هر کشور و فرهنگی صنایع دستی آن می باشد که بخشی از تاریخ، سبک زندگی و موارد دیگر آن ملیت را مشخص می کند.

ایران دارای تمدن و فرهنگ پنج هزار ساله می باشد بنابراین بدیهی است که انواع هنرها و صنایع دستی را همچون مس نقره کوب الماس تراش در خود داشته باشد و از محبوب ترین شاخه های صنایع دستی مسی می باشد.

صنایع دستی مسی ایران دارای طیف گسترده ای از محصولاتی مانند گلدان، ظروف پخت و پز، قاشق، عینک، بشقاب، سینی مسی و غیره می باشد که هر کدام از آنها دارای مخاطبان خاص خود می باشند.

مس پردیس از سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در زمینه مس نقره کوب الماس تراش آغاز کرده است. هنرمندان این مجموعه  بانوان زنجانی هستند که با هنر و  ظرافت دست  زیبایی فراوانی به ظروف مسی می دهند.

 هدف اول این مجموعه  ایجاد شغل برای هنرمندان زنجانی و جلوگیری از خروج ارز برای واردات این نوع محصول از کشور ترکیه می باشد.

 هدف دوم این مجموعه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی به جهت جلوگیری و سوء استفاده بعضی از فروشندگان این محصول به قیمت بالا و نامگذاری وارداتی بودن محصول می باشد.

در ظروف مس نقره کوب الماس تراش قسمت نقره ای رنگ روی مس از جنس نقره ۱۰۰ آلمانی استفاده شده و هر ظرف نقره کوب دارای وزن نقریبی ۱ تا ۵ گرم نقره می باشد.

کلیه ظروف دارای ۴ پوشش نانو جهت جلوگیری از تغییر رنگ مس می باشد